I stolt samarbeid med

Lansering: 777 Esports

Fabio Enzo, 2020-08-24

777 Esports er en ny gaming-familie, norsk esportklubb og underholdningskanal stiftet av en rekke profiler fra norsk musikkindustri. Fra høsten 2020 av konkurrerer våre spillere i Counter-Strike: Global Offensive og FIFA21. Involvert i klubben er blant andre Fabio Enzo (777 MUSIC, boy pablo, Homesick Bergen, ++), Per Kvikne (Kjartan Lauritzen) + Teddy Kvikne (manager og DJ), akam1k3 (fotograf, AKA, Karpe,++), plateselskapet 777 MUSIC og en rekke enormt talentfulle unge content creators, fotografer, videoskapere og profiler fra det norske esportmiljøet. La oss gjøre noe gøy, da.

Vi ønsker å se den norske esport-scenen blomstre, og ikke minst skape et samlepunkt for alle som er gaming-interesserte i større eller mindre grad, samtidig som vi ønsker å eksperimentere i krysningspunktet mellom musikk og gaming. 777 Esports er vår egen våte drøm om hva en norsk esportklubb kan være. 

For å følge oss videre i prosessen av å starte opp en norsk, profesjonell esportklubb, følg oss på kanalene under:

YouTube / Instagram / Twitter